РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ "БУТИ ЛЮДИНОЮ"

Bookmark and Share

ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ «БУТИ ЛЮДИНОЮ»

(на фото: національне журі Конкурсу в Україні)

 

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ В НОМІНАЦІЇ «ДОКУМЕНТАЛІСТИКА»

(для професійних письменників і журналістів)

1 місце – Інна Ковальчук («Роди, боже, на всякого долю!»), м.Київ, Україна

                Віктор Гребенюк («Кухлик води живої»), м.Луцьк, Україна

2 місце – Тарас Зозулінський («Нехай їдять. Може хтось і моєму дасть поїсти»), м.Львів, Україна

3 місце – Тетяна Мірошнік («Крымский лекарь»), Росія

                   Ольга Стрижаченко («Сусідська баба»), смт Марківка, Луганська обл., Україна

Спеціальні призи в номінації «Документалістика» (Україна):

Василь Горбатюк («Урок»), м.Хмельницький - за художній стиль

Василь Щеглюк («Естер і Євдокія»), м.Львів - за оригінальність сюжету

Сергій Цушко («Німецька яма»), м.Київ - за поєднання з сучасністю

Лариса Денисенко («Ѓандробуля Ліда»), м.Київ - за висвітлення гендерної проблематики

Василь Бондар («Штрафники»), м.Кропивницький - за оригінальність сюжету

Олександра Ковальова (Олеся Шепітько) («Мить вічності»), м.Харків - за оригінальність сюжету

Володимир Шевченко («Янгол Пауля на своїм місці»), м.Кременчук - за поетичність та форму оповіді

Микола Петренко («Жінка у чорному»), м.Львів - за поетичність і свідчення очевидця

Михайло Ломоносов («Цукерка»), м.Ніжин - за молодий талант

Іван Гентош («І прости нам провини наші» або остання усмішка»), м.Львів - за поетичність

Юрій Бабенко («То грім гримить»), смт Борова, Київська обл. - за художню мініатюру

Спеціальні призи в номінації «Документалістика» (Росія):

Валерій Ганський («Дядя Коля»), м.Саратов

Михаїло Сінькєвіч («Детство, опаленное войной»),

Соф’я Арзуманян («Улыбка Жана Маре»), м.Москва

Валентина Карпіцкая («Русское всепрощение»), м.Твер

Наталья Урбанская («Одним глазком»), м.Катеринбург

 

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ В НОМІНАЦІЇ «ІСТОРІЯ ЛЮДИНИ»

1 місце – Анастасія Семчугова («Ивановы»), Росія

                  Оксана Пелих («Вартова євреїв»), м.Львів, Україна

2 місце – Людмила Сотник («Чорний купальник»), м.Київ, Україна

3 місце – Ганна Шеляг («Ніна запізнилася»), м.Київ, Україна

                  Оксана Танкова («Вовкины слезы»), Росія

Спеціальні призи в номінації «Історія людини» (Україна):

Владислав Таранюк («Одне сонце»), м.Київ - за художність

Діана Білоконь («Трофейне галіфе»), с.Петрівка, Донецька обл. - за оригінальність сюжету

Юлія Куліш (без назви), м.Суми - за драматичність сюжету

Сергій Хараху («Історія одного солдата»), м.Львів - заоригінальність сюжету

Мотрона Богатиренко («Батько. Булана. Полонені»), м.Київ - за художні мініатюри

Віктор Ніколайчук («Всі ми – діти Адама»), м.Дубно - за художні мініатюри

Ярослав Рось («Дві срібні ложечки»), м.Львів - за оригінальність сюжету

Національне журі також відзначило і рекомендувало до друку роботу "Борщ" Ольги Дмитрівни Горобець, яка була надіслана поза конкурсом (автора немає серед живих)

Спеціальні призи в номінації «Історія людини» (Росія):

Людмила Андріанова («Адрес регистрации»), м.Чудово, Новгородська обл.

(«Узелки памяти»)

Моісей Швєц («История от Швеца»), м.Волгоград

Валентина Ускова («Жизнь вопреки»), м.Волгоград

Марта Маліновская («Рассказ Марты Малиновской»), м.Великий Новгород

Ніна Макарова («Рассказ Нины Георгиевны»), м.Тосно

Засідання журі відбулося в два етапи: національне журі та міжнародне.

 

СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОГО ЖУРІ В УКРАЇНІ:

Олександр Гордон, поет і літературознавець, заступник Голови Національної Спілки письменників України

Василь Портяк, прозаїк і сценарист

Тетяна Пастушенко, ст. науковий співробітник Інституту історії НАН України

Юрій Бедрик, поет, прозаїк, перекладач і літературний критик, видавець

Наталія Дев'ятко, літературний критик, прозаїк, перекладач

СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОГО ЖУРІ В РОСІЇ:  

Марія Сєдова, мистецтвознавець, історик, редактор ГТРК «Культура»

Олексій Єлісєєв, філолог, журналіст, редактор видання «Фонтанка.ру»

Наталія Калініна, редактор журналу Forbes

Віталій Лейбін, шеф-редактор  журналу  «Русский Репортер»

Леонід Сінєгрібов, редактор газети «Судьба»

Антон Гущін, випусковий редактор ІА «Интерфакс»

МІЖНАРОДНЕ ЖУРІ

КОНКУРСУ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ОПОВІДАННЯ «БУТИ ЛЮДИНОЮ» - 2018

Семен Глузман, психіатр, публіцист, голова Консультативної ради програми «Місце зустрічі: діалог» в Україні

Катерина Барабаш, кінокритик, журналіст, співробітник Radio France Internationale і журналу "Тиждень", член правління Гільдії кінокритиків, член Міжнародної асоціації кінокритиків (ФИПРЕССИ).

Олександр Гордон, поет і літературознавець, заступник Голови Національної Спілки письменників України

Любов Якимчук, поет, кіносценарист

Тетяна Пастушенко, ст. науковий співробітник Інституту історії НАН України

Андрій Окара, політолог і філософ

Умови конкурсу (посилання) http://mestovstrechi.info/ua/press-center-2/530-mizhnarodnij-konkurs-buti-lyudinoyu

Церемонія нагородження переможців відбудеться у середу, 11 квітня 2018, о 16:00 в Будинку письменників, за адресою: вул. Банкова, 2, Київ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ!

 

Mensch sein 2018